Gerçek Bir Avrupa Yakası Evde Masaj Hizmeti Sunan Kadınlar

Evimde de mülakat yapmak istemiyorum. Tanımadığınız birini evinize almak benim için büyük bir risk, ben bu tür risklerden uzak duruyorum, bilirsiniz, biz Avrupa yakasında yaşıyoruz. Sadece Otel olarak çalışıyorum ve kesinlikle evlere, sitelere, villalara gitmiyorum. Otel seçerken kalitesiz otellerden uzak dururum. Tercih ettiğim oteller 5 yıldızlı ve muadili otellerdir. Gerçek masaj terapisti hizmeti almak isteyen elit beyler beni tercih etsin, ortalama mahalle kızlarının aksine dikkat çeken kaliteli bir genç kızım. Varlıklı bir aileden geliyorum ama bu işi sevdiğim için zaman zaman kendim de Avrupa Yakası evde masaj yapan masöz olarak çalışmak istiyorum.

Avrupa Yakası Evde Masaj

Uzun süreli bir ilişki kızı olmadığım için her zaman eğlenmeyi severim ve müşterilerim zaten beni eğlendiriyor. Avrupa Yakası evde mutlu son masaj yapan masöz kızları sadece seks makinesi olarak görmeyin, onlarla eğlenmeyi denemenizi öneririm. Kaliteli kızlarla tek seans çalışan kızlar sizi eğlendiremez elbette. Örneğin benimle her türlü aktiviteyi yapabilirsiniz ve ben yanınıza almak isteyeceğiniz türden bir insanım. Her yerde dikkat çekerim ve çok iyi konuşurum. Sıcak kanlı biri olduğum için asla yabancı muamelesi görmem. Senden sadece birkaç isteğim var, her erkekle röportaj yapmıyorum, konuşma şekli böyle ve iyi bir araya getirilmesi gerekiyor.

Evde Masaj Avrupa Yakası

Her erkek cebinde parası var diye benim masaj terapistim hizmetinden faydalanabilir diye bir kural yok. Araba satıcılarından ve saçma sapan giyinen insanlardan hep uzak dururum ve bu tiplere hiç rastlamam. Hiç sevmedim sonradan görme insanları, İstanbul Avrupa Yakası evde masaj sunan kadın masöz olarak müşteri seçme hakkım vardı, sevmezdim çünkü bu işi mecburiyetten yapmıyorum. Kurallarımdan birkaçı da prezervatifsiz sekse karşıyım. Bunu yapmak istemiyorum. Ayrıca anal hizmet vermiyorum ve istenmesine bile sevinmiyorum, lütfen bu tür tekliflerden uzak durun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir